Het team

Team ZO Someren bestaat uit Wmo-consulenten en gezins- en jongerencoaches. Wij zijn speciaal opgeleid om u goed te informeren, te adviseren en u te helpen bij het oplossen van uw vragen en problemen. Wij helpen u graag verder met al uw vragen. 

Johan


Coördinator ZO Someren

Johan Aders

j.aders@someren.nl
(0493) 494 888

 

 

marrig

Gezins- en jongerencoach

Marrig Hertoghs

marrig.hertoghs@ooastensomeren.nl
06-52365774

 

 

Carin

Gezins- en jongerencoach

Carin van de Donk

carin.vandedonk@ooastensomeren.nl 
06 - 43366607

 



Malou

Gezins- en jongerencoach

Malou van Oosterhout

malou.vanoosterhout@ooastensomeren.nl
06-14450131

 

 

Helma Groenen

 


Gezins- en jongerencoach

Helma Groenen

helma.groenen@ooastensomeren.nl
06-42286189

 

 

Ilona
Gezins- en jongerencoach

Ilona van Raak

ilona.vanraak@ooastensomeren.nl
06-36580604


 

Marian

Gezins- en jongerencoach

Mariette Hubers

m.hubers@combinatiejeugdzorg.nl
06-20738527
 


 

Desiree

Gezins- en jongerencoach

Desiree Berkx

desiree.berkx@levgroep.nl
06-41404356

 

 

trudie


Gezins- en jongerencoach

Trudie van Dijk

trudie.vandijk@ooastensomeren.nl
06-89970107

 

 

Rinda JorisGezins- en jongerencoach

Rinda Jöris

rinda.joris@levgroep.nl
06-40802779

 

 

Daphne



Wmo-consulent

Daphne de Ruiter

daphne.deruiter@peelgemeenten.nl
 

 

Angelique


Wmo consulent

Angelique van der Veen

angelique.vanderveen@peelgemeenten.nl

 

 

Linda


Wmo-consulent

Linda Haex

linda.haex@peelgemeenten.nl
 

 


Ineke Jonkers

Wmo-consulent

Ineke Jonkers

ineke.jonkers@peelgemeenten.nl



 

Ans

Wmo-consulent

Ans van Lieshout

ans.vanlieshout@peelgemeenten.nl
 

 

 

Elian

 

Gedragswetenschapper

Elian Hellebrekers

e.hellebrekers@someren.nl
(0493) 494888

 

Landelijke regelingen

Regelhulp is een wegwijzer van de overheid voor iedereen die zorg en ondersteuning nodig heeft.

Regelingen

Professionals die u kunnen helpen

Op de sociale kaart vindt u informatie, voor inwoners en professionals, over formele en informele organisaties rond wonen, zorg & welzijn, werk & inkomen, kinderen en jeugd.

Organisaties